RÁDIO IMPULS - Neoficiální stránky

Logo

Vítejte na neoficiálních stránkách rádia Impuls. Protože je Impuls opravdová jednička na trhu, a opravdu se nesnaží vypadat jako ostatní rádia, získáva si mou oblibu.  Zkušenosti s jiným úspěšným rádiem jsou bohužel o tom, že jakmile hraje 7 hitů, hrajou dokola, a nic dalšího. Rádio Impuls má ale více programů, relací,  ve kterých se řeší různé věci a také se setkáváme s tematickou hudbou, třeba jenom čistě české nebo slovenské písničky, kde až takové opakování hitovek nehrozí.
Pořady: 

Téma dne

Vaše názory nác zajímají! Aktuální domácí události v politice, společenském životě i ve světě. Vysílání rádia Impuls se celý den věnuje jednomu “tématu dne”, ke kterému se vyjadřují odborníci či známé osobnosti a prostor pro svůj názor dostávají po celý den i posluchači.Své názory na Téma dne můžete volat na telefonní číslo 604 111 211. V Rádiu Impuls uslyšíte každý všední den vždy po zprávách v celou a půl.

Pořad připravuje Honza Daněk

Impulsy Václava Moravce

Moderátor a novinář Václav Moravec se umí svých hostů zeptat na to, na co se nikdo jiný ještě neptal. I proto platí, že dobré otázky přinášejí dobré odpovědi. U mikrofonu Ráááádia Impuls vítá hosty z řad politiků a osobností z kultury a sportu. Uslyšíte exkluzivní výpovědi, které jste dosud neslyšeli.

Impulsy Václava Moravce vysíláme každé pondělí až čtvrtek od 18:00 hod.

Pořad připravuje  Václav Moravec

Rada pro dnešní den

Pravidelná rubrika, ve které se posluchači dozví praktické informace z oblasti ekonomiky, obchodu, služeb, či sociální sféry.

Termíny pořadu

Všední den11:15 - 0:00 16:15 - 0:00 (r)

Pořad připravuje Jiří Daníček

 

Návštěva Vlasty Korce

Vlasta Korec živě telefonuje s herci, zpěváky a celebritami naší země, ptá se jich na jejich práci i soukromí.

Termíny pořadu  Všední den 10:15 - 0:00

Pořad připravuje  Vlasta Korec

 

Máme Česko ráááádi

Povídání o významných hradech, zámcích a pozoruhodnostech v ČR.

Rozhovory Hanky Kracíkové s nadšeným českým turistou, panem Miroslavem Tausigem, který je organizátorem sběratelské soutěže Cesty ke hvězdám. Sběratelskou prioritou účastníků soutěže je získávání turistických karet s motivy hradů, zámků, pochodů či různých akcí na celém území České republiky.

Termíny pořadu Sobota 7:15 - 0:00 9:15 - 0:00 Neděle 7:15 - 0:00 9:15 - 0:00

Pořad připravuje Hana Kracíková

 

Cestování s Jiřím Kolbabou

Rozhovory s předním českým cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou, který navštívil více než 100 zemí na všech kontinentech naší planety. Jeho slovní zásoba, životní zkušenosti a nadhled ho předurčují k tomu, aby se o své nevšední a neopakovatelné zážitky dělil s posluchači a poutavě jim tak do domovů přinášel vůni vzdálených a exotických krajin. V každém pořadu se věnuje jedné oblasti, kterou popisuje ze všech možných úhlů pohledu s důrazem na atraktivní zážitky a příběhy. Posluchači se tak mohou dozvědět, jaká dobrodružství cestovatel prožil v různých končinách, v jakých neobvyklých situacích se ocitl a jak je řešil, jak tam bydlel, stravoval se, jaké potkal lidi a jak se vzájemně poznávali. Jde o naprosto ojedinělý rozhlasový projekt, prostřednictvím kterého posluchači poznají oblasti, do nichž se obyčejný smrtelník dostane jen stěží.

Termíny pořadu Sobota 13:45 - 0:00  18:45 - 0:00

Neděle 13:45 - 0:00  18:45 - 0:00

Pořad připravuje   Jan Benešovský   Jiří Kolbaba

 

Hrnečku vař

GLOBUS logoRecepty známé i neznámé nejen z kuchyně Jitky Vlkové a Honzy Daňka, ale i z kuchařek našich babiček.Sponzorem pořadu je GLOBUS.

Termíny pořadu Sobota 9:40 - 9:45 12:45 - 12:50

Pořad připravuje   Honza Daněk  Jitka Vlková

 

Český výlet

Impuls mapuje nejrůznější zajímavá místa České republiky, která se hodí na víkendový výlet - hrady, zámky, muzea, recesistické akce, turistické zajímavosti atd. Často jsou to pozvánky na aktuální události, které se konají o konkrétním víkendu. Vysíláme každou sobotu v 07:40 a 11:45.

Termíny pořadu Sobota 7:40 - 0:00  11:45 - 0:00

Pořad připravuje  Alan Hejma

 

Zdravi

Nejnovější trendy ve zdravotnictví, medicína tradiční i alternativní,rady odborníků jak na zdraví a krásu.

Termíny pořadu Neděle 5:40 - 0:00 14:45 - 0:00

Pořad připravuje  Jitka Vlková

 

Bydlení

Chcete vylepšit interiér svého bytu a nevíte jak na to? Odpověď hledejte každou neděli ve vysílání Rádia Impuls. Radit vám budou přední odborníci. A ptát se můžete i vy! Svoje dotazy a připomínky pište na e-mail bydleni@impuls.cz

 Termíny pořadu  Neděle  6:40 - 0:00  17:45 - 0:00

Pořad připravuje  Vedran Kovačevič

 

Impuls pro Vaši duši

Pravidelný víkendový pořad s léčitelkou Alenou Krejčovou, která pomocí automatické kresby dokáže rozpoznat nemoc, celkový zdravotní stav, jednotlivé orgány a části těla, vztahy mezi lidmi.

Termíny pořadu  Sobota   16:45 - 0:00   Neděle   9:40 - 0:00 (r)

Pořad připravuje   Vedran Kovačevič   Alena Krejčová

  Na Impulsu se ale také setkáte s vyjímečným programem, kdy máte možnost vyhrát peněžní odměnu. A to jenom registrací do hry HALÓ TADY IMPULSOVY a pokud budete ten šťastný a vybraný, získáváte odměnu.Tak hor se do hry,  cena sms je 30 korun a bližší informace o tom, kam sms posílat dostanete na oficiálních stránkách rádia Impuls www.impuls.czE